מחלקת תחקירים

הגיע הזמן לחשוף את מה שקורה מתחת לפני השטח

הייתם עדים לפרשה שאתם חושבים שצריך לחקור יותר לעומק? ספרו לנו

שחיתות בדרך-כלל לא מרימה ראש וצועקת: אני כאן. אנשים וגופים רבי-כוח עושים הכל כדי שהיא תישאר במחשכים.  זו יכולה להיות בנייה לא חוקית בחצר האחורית שלך, גן ילדים שנגזל ממך בתמורה לעוד רב קומות שבעלי הון יגזרו עליו קופון, כיכר שאף אחד לא צריך שעלתה עשרות מיליונים במקום מאות אלפים – ובזבזה את הכסף שלך בשביל להעשיר בעלי אינטרס, כספים ששילמת לעירייה כדי לתקן כביש או לפנות זבל – והלכו לכיסם של מקורבים. זה בכל מקום וזה נוגע לכל אחד ואחת מאיתנו.

התחקירן המקצועי שלנו פועל לחשוף את השחיתות מתחת לפני השטח: ברשויות, בעיריות, בשלטון הארצי, בחברות הממשלתיות. מדובר בעיתונאי החוקר עטור השבחים ובעל הניסיון העצום – שחר גינוסר. אחרי שחשף במסגרת עבודתו בעיתונות אינספור פרשות וסיפורים בעייתיים (בין השאר שחיתויות שנגעו למתווה הגז, מינויי מקורבים, פגיעה בשומרי הסף, פרשת גל הירש, תפירת מכרזים ועוד ועוד) גינוסר הצטרף אלינו – בידיעה שהתנועה על פעיליה והעבודה המשפטית בה היא אחד הגופים המשמעותיים והמשפיעים שיכולים להביא לתיקון.

הממצאים של מחלקת התחקירים משמשים אותנו לא רק כדי לחשוף וליידע את הציבור כולו במה שקורה מאחורי הקלעים – אלא גם יכולים לעבור לטיפול של המחלקה המשפטית שלנו שתדאג לשים סוף להתנהלות הבעייתית או לשחיתות.

נתקלתם בשחיתות? הייתם עדים לפרשה שאתם חושבים שכדאי שנחקור? מוזמנים לפנות אלינו:

tahkirim@mqg.org.il